Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

692 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Gutenbergova 281/7, Liberec V-Kristiánov

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 992 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Blanická 81, Postupice

5 997 165 Kč

72 255 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 4+kk 114 m²Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²
Prodej bytu 4+kk 114 m²

Prodej bytu 4+kk 114 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 83 m²Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²
Prodej bytu 4+kk 83 m²

Prodej bytu 4+kk 83 m²

Heřmánková, Ostrava

5 890 000 Kč

70 964 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Náměstí, Horní Planá

6 990 000 Kč

84 217 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Harrachov, okres Jablonec nad Nisou

8 900 000 Kč

7 900 000 Kč

131 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Jizerská, Liberec

7 282 500 Kč

132 409 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 79 m²Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m²

Prodej bytu 4+kk 79 m²

Loučná ev. č. 54, Loučná pod Klínovcem

9 990 000 Kč

126 456 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 89 m²Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m²

Prodej bytu 3+kk 89 m²

Masarykova, Čelákovice

8 998 000 Kč

8 200 000 Kč

92 135 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Brník 4, Praha

7 490 000 Kč

6 900 000 Kč

146 809 Kč/m2

1...666768...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 992 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické