Byty na prodej v kraji Liberecký kraj

83 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Zdislavy z Lemberka, Jablonné v Podještědí

3 350 000 Kč

47 183 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Polní 905, Liberec

5 072 300 Kč

4 922 349 Kč

120 057 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 47 m²Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²
Prodej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Hlavní, Smržovka

1 990 000 Kč

42 340 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Na Jílech, Česká Lípa

3 250 000 Kč

43 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Dr. Milady Horákové 160/3, Liberec IV-Perštýn

7 950 000 Kč

82 813 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

Jáchymovská 415/72, Liberec X-Františkov

11 400 000 Kč

10 600 000 Kč

109 278 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Dubická, Česká Lípa

2 440 000 Kč

2 340 000 Kč

42 545 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Palackého 441, Kamenický Šenov

2 490 000 Kč

2 199 000 Kč

39 268 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 1+kk 17 m²Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²
Prodej bytu 1+kk 17 m²

Prodej bytu 1+kk 17 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

1 200 000 Kč

870 000 Kč

51 176 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické