Byty na prodej v kraji Liberecký kraj

83 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Benecko 109, Benecko

12 470 000 Kč

155 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov

4 390 000 Kč

3 999 000 Kč

76 904 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

5 250 000 Kč

4 790 000 Kč

54 432 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Sídliště 529, Hejnice

3 100 000 Kč

63 265 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Jiřetín pod Bukovou 108, Jiřetín pod Bukovou

4 498 000 Kč

3 808 000 Kč

100 211 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 39 m²Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m²

Prodej bytu 1+kk 39 m²

Albrechtice v Jizerských horách, okres Jablonec nad Nisou

6 000 000 Kč

5 750 000 Kč

147 436 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

3 300 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Bratrouchov 148, Jablonec nad Jizerou

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

121 351 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Zlínská 577/8, Liberec III-Jeřáb

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

89 130 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

1234...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické