Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Liberecký kraj

20 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 856 m²

Janovice v Podještědí 29, Janovice v Podještědí

3 900 000 Kč

2 500 000 Kč

15 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²
Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Prodej chalupy 195 m², pozemek 1932 m²

Pertoltice, okres Liberec

6 500 000 Kč

6 100 000 Kč

31 282 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Poniklá 134, Poniklá

9 980 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

8 490 000 Kč

77 182 Kč/m2

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²
Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Prodej chalupy 231 m², pozemek 5528 m²

Sněhov 425, Malá Skála

17 850 000 Kč

77 273 Kč/m2

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²
Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Prodej chaty 138 m², pozemek 1276 m²

Železný Brod - Horská Kamenice, okres Jablonec nad Nisou

11 990 000 Kč

86 884 Kč/m2

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej chalupy 75 m²Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²

Prodej chalupy 75 m²

Kruh, Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.