Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

62 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

Josefův Důl 346, Josefův Důl

3 800 000 Kč

48 101 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Hornická, Stráž pod Ralskem

2 990 000 Kč

44 627 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rychtářská 616/9, Liberec XIV-Ruprechtice

4 950 000 Kč

4 650 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Zlatá výšina 466, Hrádek nad Nisou

4 500 000 Kč

4 199 000 Kč

69 983 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Sokolská 409, Hrádek nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

43 898 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

2 790 000 Kč

126 818 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Jáchymovská 253/5, Liberec X-Františkov

4 390 000 Kč

3 999 000 Kč

76 904 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

5 250 000 Kč

4 790 000 Kč

54 432 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Sídliště 529, Hejnice

3 100 000 Kč

63 265 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Jiřetín pod Bukovou 108, Jiřetín pod Bukovou

4 498 000 Kč

3 808 000 Kč

100 211 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické