Byty na prodej v kraji Liberecký kraj

83 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 113 m²Prodej bytu 3+kk 113 m²
Prodej bytu 3+kk 113 m²
Prodej bytu 3+kk 113 m²

Prodej bytu 3+kk 113 m²

Liberec, okres Liberec

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Budyšínská , Česká Lípa

3 150 000 Kč

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Karla Čapka 1133, Lomnice nad Popelkou

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

43 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Vrchlického, Doksy

3 300 000 Kč

58 929 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

2 500 000 Kč

39 683 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 150 m²Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²
Prodej bytu 4+1 150 m²

Prodej bytu 4+1 150 m²

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

4 500 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Puškinova 98, Liberec XXIV-Pilínkov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Jizerská, Liberec

11 038 750 Kč

126 882 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 62 m²Prodej bytu 4+kk 62 m²
Prodej bytu 4+kk 62 m²
Prodej bytu 4+kk 62 m²

Prodej bytu 4+kk 62 m²

Kamenický Šenov, Česká Lípa

2 145 200 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 465 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické