Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Pod Koníčky 450, Klatovy II

4 299 000 Kč

79 611 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Pod Koníčky 454, Klatovy II

3 100 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Komenského 871, Nýřany

3 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Křimická 571, Vejprnice

5 700 000 Kč

4 999 000 Kč

61 716 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Karlín, Planá, Planá

2 550 000 Kč

2 500 000 Kč

34 247 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Družstevní, Klatovy

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Plzeňská, Chotěšov

3 590 000 Kč

69 038 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Slovanská, Plzeň

4 500 000 Kč

4 300 000 Kč

95 556 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

2 850 000 Kč

81 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické