Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Potoční 491, Plasy

3 390 000 Kč

45 811 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 68.3 m²Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²
Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Prodej bytu 2+1 68.3 m²

Fučíkova, Planá, Planá

3 490 000 Kč

3 250 000 Kč

47 584 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Březová 389, Město Touškov

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

63 974 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Prodej bytu 2+1 91 m²Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²
Prodej bytu 2+1 91 m²

Prodej bytu 2+1 91 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

5 835 235 Kč

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Fučíkova, Planá, Planá

2 890 000 Kč

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Ústavní, Dobřany

3 887 500 Kč

97 188 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Ústavní, Dobřany

3 726 500 Kč

103 514 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Herejkova, Starý Plzenec

3 480 000 Kč

94 054 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Palackého, Domažlice

2 980 000 Kč

2 800 000 Kč

57 143 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické