Byty na prodej v kraji Plzeňský kraj

105 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 148 m²Prodej bytu 3+kk 148 m²
Prodej bytu 3+kk 148 m²
Prodej bytu 3+kk 148 m²

Prodej bytu 3+kk 148 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

11 990 000 Kč

81 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 446 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Sokolovská, Plzeň

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

8 990 000 Kč

110 988 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Božkovské náměstí 129/19, Plzeň - Božkov

6 390 000 Kč

118 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Božkovské náměstí, Plzeň

5 790 000 Kč

125 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Javorná 8, Čachrov

5 090 000 Kč

145 429 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Karlín, Planá, Planá

2 550 000 Kč

2 500 000 Kč

34 247 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Družstevní, Klatovy

4 990 000 Kč

56 705 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

V Zahrádkách 1532/8, Plzeň 4 - Doubravka

8 250 000 Kč

7 950 000 Kč

137 069 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Plzeňská, Chotěšov

3 590 000 Kč

69 038 Kč/m2

1...91011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 446 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické