Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

196 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Vilsnická, Děčín

4 990 000 Kč

54 239 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 609 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Žižkova, Lovosice

3 590 000 Kč

3 499 000 Kč

47 284 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59.7 m²Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Kamenná, Chomutov

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

40 034 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Petra Jilemnického, Most

3 599 900 Kč

47 999 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 114 m²Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²

Prodej bytu 5+1 114 m²

Lidická, Osek

4 700 000 Kč

41 228 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Jana Kříže 873/15, Most

2 950 000 Kč

2 599 000 Kč

29 202 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

U Tvrze 1547/10, Děčín VI-Letná

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Františka Halase, Most

2 699 999 Kč

2 649 900 Kč

49 072 Kč/m2

1...91011...20

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 609 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické