Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

196 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 610 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 77.4 m²Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Maršovská 1519/14, Teplice - Trnovany

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

58 010 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prokopa Holého, Děčín IV-Podmokly

3 900 000 Kč

3 590 000 Kč

71 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

K Loučkám, Horní Litvínov, Litvínov

2 690 000 Kč

44 098 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.07 m²Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Hlávkova 1379, Teplice - Trnovany

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

37 498 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.4 m²Prodej bytu 2+1 53.4 m²
Prodej bytu 2+1 53.4 m²
Prodej bytu 2+1 53.4 m²

Prodej bytu 2+1 53.4 m²

Svojsíkova 2326/7, Teplice

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

46 629 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Sokolovská cesta, Teplice

2 190 000 Kč

42 115 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Seifertova, Neštěmice, Ústí nad Labem

2 625 000 Kč

38 043 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...181920

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 610 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické