Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 161 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Trnovanská 1296/40, Teplice - Trnovany

3 629 000 Kč

51 113 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

třída T. G. Masaryka, Roudnice nad Labem

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

59 552 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Karlova 679, Varnsdorf

3 750 000 Kč

37 879 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+1 77 m²Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²
Prodej bytu 4+1 77 m²

Prodej bytu 4+1 77 m²

Maxima Gorkého 1262/25, Most

3 499 000 Kč

3 049 000 Kč

39 597 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality
Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Husova, Louny

3 990 000 Kč

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+1 97 m²Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²
Prodej bytu 3+1 97 m²

Prodej bytu 3+1 97 m²

Ruská 137/47, Děčín IV-Podmokly

3 000 000 Kč

30 928 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Palachova 870/27, Litoměřice - Předměstí

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

64 355 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Slovenská 2650, Teplice

3 300 000 Kč

3 099 000 Kč

75 585 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 161 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické