Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 101 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

83 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Na Šištotě, Valašské Meziříčí

5 290 000 Kč

71 486 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Velké Karlovice 952, Velké Karlovice

5 190 000 Kč

79 846 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Polní, Dolní Němčí

6 690 000 Kč

68 265 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

9 995 000 Kč

99 950 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Svat. Čecha 514, Zlín - Prštné

5 290 000 Kč

5 090 000 Kč

74 853 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Přehradní, Fryšták

5 135 000 Kč

111 630 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Přehradní, Fryšták

6 290 000 Kč

103 115 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 101 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické