Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 405 m²

Vizovice, okres Zlín

6 330 000 Kč

5 999 000 Kč

29 995 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1168 m²

Ublo, okres Zlín

7 490 000 Kč

24 967 Kč/m2

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Trávníky 266, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

5 800 000 Kč

22 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Žeranovice 128, Žeranovice

7 900 000 Kč

7 290 000 Kč

34 065 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

8 890 000 Kč

38 319 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Zašová 96, Zašová

6 390 000 Kč

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²
Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Prodej domu 202 m², pozemek 556 m²

Valašská Polanka 286, Valašská Polanka

5 499 000 Kč

27 223 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 160 domů