Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

447 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 1113 m²

Buk, okres Přerov

2 900 000 Kč

2 500 000 Kč

48 077 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 077 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 389 m²

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

1 990 000 Kč

1 750 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej chalupy 117 m², pozemek 137 m²Prodej chalupy 117 m², pozemek 137 m²
Prodej chalupy 117 m², pozemek 137 m²
Prodej chalupy 117 m², pozemek 137 m²

Prodej chalupy 117 m², pozemek 137 m²

Trpín, okres Svitavy

3 390 000 Kč

28 974 Kč/m2

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 1016 m²

Zákraví 13, Ohnišov

5 300 000 Kč

5 200 000 Kč

80 000 Kč/m2

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²
Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Prodej chalupy 273 m², pozemek 3263 m²

Stupava 87, Stupava

11 000 000 Kč

40 293 Kč/m2

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 343 m²

Zlín, okres Zlín

1 750 000 Kč

1 470 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²
Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Prodej chalupy 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

1...131415...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 077 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.