Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

167 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 47 m²

Kostelec, okres Jihlava

1 490 000 Kč

33 111 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 695 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 25 m²

Ořech, okres Praha-západ

450 000 Kč

23 684 Kč/m2

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²
Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Prodej chaty 8 m², pozemek 355 m²

Pardubice, okres Pardubice

650 000 Kč

81 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 330 m²

Dolní Bělá ev. č. 55, Dolní Bělá

1 780 000 Kč

24 722 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 300 m²

Bítovčice, okres Jihlava

1 790 000 Kč

42 619 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Vrbovec, okres Znojmo

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

1...91011...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 695 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.