Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

456 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 098 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 34 m²

Tavíkovice, okres Znojmo

1 909 000 Kč

38 180 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

53 784 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 196 m²

Vrbovec, okres Znojmo

990 000 Kč

24 750 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 643 m²

Zlín, okres Zlín

1 725 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 77 m², pozemek 270 m²

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří

1 499 900 Kč

1 399 900 Kč

18 181 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
1...272829...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 098 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.