Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

444 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 32 m², pozemek 32 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 32 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 32 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 32 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 32 m²

Senohraby, okres Praha-východ

860 000 Kč

26 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 078 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 30 m², pozemek 860 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 860 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 860 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 860 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 860 m²

Rybník ev. č. 1900, Rybník

1 290 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 40 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 230 m²

Sídliště II, Povrly

1 399 000 Kč

34 975 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chalupy 164 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 164 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 164 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 164 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 164 m², pozemek 1014 m²

Teplice nad Metují 197, Teplice nad Metují

3 990 000 Kč

24 329 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chalupy 100 m²Prodej chalupy 100 m²
Prodej chalupy 100 m²
Prodej chalupy 100 m²

Prodej chalupy 100 m²

Vítězná, Trutnov

8 500 000 Kč

85 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej chaty 35 m²Prodej chaty 35 m²
Prodej chaty 35 m²
Prodej chaty 35 m²

Prodej chaty 35 m²

84, Nemojany

2 290 000 Kč

65 429 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Červený Kostelec, okres Náchod

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 406 m²

Kosmonosy ev. č. 519, Kosmonosy

2 400 000 Kč

133 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
1...567...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 078 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.