Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 35 mil. Kč

Do 35 mil. Kč

450 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 083 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 435 m²

Meruňková, Dolní Zálezly

1 999 000 Kč

1 899 000 Kč

59 344 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 590 000 Kč

3 490 000 Kč

29 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²
Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Prodej chalupy 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Kozlany ev. č. 72, Kozlany

3 500 000 Kč

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 30 m², pozemek 400 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

899 000 Kč

739 000 Kč

24 633 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 699 000 Kč

47 194 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 292 m²

Louka, okres Blansko

1 890 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...789...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 083 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.