Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

445 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 027 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²
Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Prodej chaty 61 m², pozemek 182 m²

Za Akáty ev. č. 12, Vlašim

2 990 000 Kč

49 016 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 192 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 192 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 192 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 192 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 192 m²

Přeštice ev. č. 293, Přeštice

890 000 Kč

49 444 Kč/m2

Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²
Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²
Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²

Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²

Kašperské Hory, okres Klatovy

12 800 000 Kč

52 893 Kč/m2

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Polní, Nový Vestec

9 900 000 Kč

7 199 000 Kč

86 735 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Lipno nad Vltavou ev. č. 131, Lipno nad Vltavou

9 499 000 Kč

8 750 000 Kč

97 222 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Na Plovárně, Hlásná Třebaň

8 900 000 Kč

74 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chaty 116 m², pozemek 1214 m²Prodej chaty 116 m², pozemek 1214 m²
Prodej chaty 116 m², pozemek 1214 m²
Prodej chaty 116 m², pozemek 1214 m²

Prodej chaty 116 m², pozemek 1214 m²

Krásné Údolí, okres Karlovy Vary

1 798 000 Kč

15 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 540 m²

Kaceřov, Kaceřov

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
1...181920...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 027 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.