Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

448 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 36 m², pozemek 364 m²

Cheb, okres Cheb

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

49 997 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 052 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²
Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Prodej chalupy 96 m², pozemek 1978 m²

Mezholezy 13, Mezholezy

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

65 104 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²
Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Prodej chalupy 300 m², pozemek 4419 m²

Srní ev. č. 132, Stráž nad Ohří

12 900 000 Kč

43 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 602 m²

Svitavy, okres Svitavy

1 696 800 Kč

1 450 000 Kč

32 955 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 318 m²

Slatina nad Úpou 107, Slatina nad Úpou

2 150 000 Kč

1 990 000 Kč

18 952 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Stadice ev. č. 127, Řehlovice

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

49 800 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²
Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Prodej chalupy 284 m², pozemek 687 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

3 890 000 Kč

13 697 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 458 m²

U Velkého rybníka ev. č. 93, Jesenice

2 750 000 Kč

2 250 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...789...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 052 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.