Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

447 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 450 m²

Seč, okres Chrudim

2 390 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 053 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 187 m²

Slavoňov 55, Slavoňov

3 199 000 Kč

2 499 000 Kč

27 767 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 263 m²

Potočiny ev. č. 409, Poříčí nad Sázavou

2 490 000 Kč

1 790 000 Kč

43 659 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Veselská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Martina Veselská

Martina Veselská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště - Mařatice, okres Uherské Hradiště

4 700 000 Kč

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

1...8910...45

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 053 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.