Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Prodej chaty 27 m², pozemek 737 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 090 000 Kč

151 481 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 511 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²
Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²

Prodej chaty 34 m², pozemek 737 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²
Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Prodej chalupy 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 590 000 Kč

34 190 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 211 m²

Tvarožná Lhota, okres Hodonín

5 350 000 Kč

4 950 000 Kč

41 250 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1080 m²

Dlouhá Ves ev. č. 16, Dlouhá Ves

3 490 000 Kč

58 167 Kč/m2

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 354 m²

Slavkovice 36, Nové Město na Moravě

4 590 000 Kč

38 250 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 511 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.