Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Českolipská 37, Osečná - Lázně Kundratice

4 980 000 Kč

9 960 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej chaty 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 399 m²

Oparno ev. č. 14, Velemín

3 900 000 Kč

54 167 Kč/m2

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²
Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Prodej chaty 51 m², pozemek 570 m²

Vůsí ev. č. 7, Květov

3 490 000 Kč

68 431 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 697 m²

Skránčice ev. č. 24, Zavlekov

4 290 000 Kč

45 158 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 7880 m²

Morávka, okres Frýdek-Místek

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Kozlany ev. č. 72, Kozlany

3 500 000 Kč

52 239 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.