Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 512 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²
Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Prodej chalupy 149 m², pozemek 472 m²

Vrátno, okres Mladá Boleslav

3 495 000 Kč

3 295 000 Kč

22 114 Kč/m2

Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²
Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²
Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²

Prodej chalupy 269 m², pozemek 2309 m²

Bohusoudov 3, Knínice

4 150 000 Kč

3 950 000 Kč

14 684 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej chalupy 112 m², pozemek 3049 m²Prodej chalupy 112 m², pozemek 3049 m²
Prodej chalupy 112 m², pozemek 3049 m²
Prodej chalupy 112 m², pozemek 3049 m²

Prodej chalupy 112 m², pozemek 3049 m²

Střeziměřice 10, Horní Stropnice

3 990 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Železný Brod

3 095 000 Kč

77 375 Kč/m2

Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 898 m²

U Langrova lesa ev. č. 100, Svitavy - Předměstí

3 100 000 Kč

75 610 Kč/m2

Prodej chalupy 37 m², pozemek 947 m²Prodej chalupy 37 m², pozemek 947 m²
Prodej chalupy 37 m², pozemek 947 m²
Prodej chalupy 37 m², pozemek 947 m²

Prodej chalupy 37 m², pozemek 947 m²

Plešivec 268, Český Krumlov

3 500 000 Kč

94 595 Kč/m2

Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 1149 m²

Plešivec 268, Český Krumlov

4 500 000 Kč

47 872 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 313 m²

Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 500 000 Kč

3 350 000 Kč

37 222 Kč/m2

1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 512 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.