Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

96 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²
Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Prodej chalupy 92 m², pozemek 424 m²

Liblín 52, Liblín

3 290 000 Kč

35 761 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 511 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1369 m²

Horní Orlice ev. č. 46, Červená Voda

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²
Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Prodej chaty 42 m², pozemek 376 m²

Hrachoviště ev. č. 3, Hrachoviště

3 990 000 Kč

95 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 1215 m²

Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště

3 890 000 Kč

65 932 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej chaty 66 m²Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²

Prodej chaty 66 m²

532, Morávka

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 60 m²Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²
Prodej chaty 60 m²

Prodej chaty 60 m²

Čeladná, Frýdek-Místek

3 300 000 Kč

55 000 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

21 204 Kč/m2

Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²
Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²

Prodej chalupy 130 m², pozemek 510 m²

Střížov 17, Chotěboř

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

29 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 511 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.