Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

128 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 629 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

K. V. Raise 166, Volary

13 990 000 Kč

35 689 Kč/m2

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 66 m²Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²
Prodej chaty 66 m²

Prodej chaty 66 m²

532, Morávka

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Masarykovo náměstí 167, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

74 143 Kč/m2

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²
Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Prodej chaty 191 m², pozemek 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

21 204 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 629 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.