Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 302 m²

Mikulov, okres Břeclav

10 900 000 Kč

57 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej chalupy 73 m², pozemek 1039 m²Prodej chalupy 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chalupy 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chalupy 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej chalupy 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej chaty 119 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 2026 m²

Nádražní ev. č. 93, Starý Plzenec

8 300 000 Kč

7 700 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej chaty 98 m²Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²
Prodej chaty 98 m²

Prodej chaty 98 m²

Chodouň, Beroun

15 990 000 Kč

10 490 000 Kč

107 041 Kč/m2

Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²
Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²
Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²

Prodej chalupy 648 m², pozemek 907 m²

Zuklín 20, Strašín

9 500 000 Kč

8 900 000 Kč

13 735 Kč/m2

Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²
Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²

Prodej chalupy 360 m², pozemek 2756 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

13 290 000 Kč

10 990 000 Kč

30 528 Kč/m2

Prodej chaty 125 m²Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²

Prodej chaty 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 999 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.