Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

K. V. Raise 166, Volary

13 990 000 Kč

35 689 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 825 m²

Masarykovo náměstí 167, Rožnov pod Radhoštěm

5 190 000 Kč

74 143 Kč/m2

Prodej chaty 133 m²Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²

Prodej chaty 133 m²

Černá v Pošumaví, Český Krumlov

18 900 000 Kč

142 105 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chaty 20 m², pozemek 1825 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1825 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1825 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1825 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1825 m²

Přestavlky u Čerčan, okres Benešov

8 700 000 Kč

435 000 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Rajnochovice ev. č. 100, Rajnochovice

5 500 000 Kč

91 667 Kč/m2

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Ostružná, okres Jeseník

6 700 000 Kč

28 033 Kč/m2

1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.