Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 135 m²Prodej chalupy 135 m²
Prodej chalupy 135 m²
Prodej chalupy 135 m²

Prodej chalupy 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chalupy 182 m², pozemek 2187 m²Prodej chalupy 182 m², pozemek 2187 m²
Prodej chalupy 182 m², pozemek 2187 m²
Prodej chalupy 182 m², pozemek 2187 m²

Prodej chalupy 182 m², pozemek 2187 m²

Vrážná 6, Chotoviny

5 950 000 Kč

32 692 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Hořejší Vrchlabí 282, Vrchlabí

12 200 000 Kč

24 400 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej chalupy 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 490 000 Kč

16 225 Kč/m2

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²

Březinova 95, Jaroměřice nad Rokytnou

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 430 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.