Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 162 m², pozemek 1131 m²

Adamov, Adamov

11 900 000 Kč

10 899 000 Kč

67 278 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²
Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²
Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²

Prodej chalupy 242 m², pozemek 1129 m²

Kašperské Hory, okres Klatovy

12 800 000 Kč

52 893 Kč/m2

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²
Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Prodej chaty 90 m², pozemek 57 m²

Lipno nad Vltavou ev. č. 131, Lipno nad Vltavou

9 499 000 Kč

8 750 000 Kč

97 222 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 646 m²

Na Plovárně, Hlásná Třebaň

8 900 000 Kč

74 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej chalupy 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 392 m², pozemek 934 m²

K. V. Raise 166, Volary

13 990 000 Kč

35 689 Kč/m2

Prodej chaty 133 m²Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²
Prodej chaty 133 m²

Prodej chaty 133 m²

Černá v Pošumaví, Český Krumlov

18 900 000 Kč

142 105 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.8

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.