Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Karlovarský kraj

24 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 67 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²
Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Prodej chalupy 172 m², pozemek 306 m²

Hradiště ev. č. 22, Jáchymov

1 650 000 Kč

1 550 000 Kč

9 012 Kč/m2

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²
Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Prodej chaty 119 m², pozemek 518 m²

Žlutice, okres Karlovy Vary

3 950 000 Kč

33 193 Kč/m2

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 95 m², pozemek 400 m²

Jindřichovice, okres Sokolov

2 990 000 Kč

31 474 Kč/m2

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Velký Hlavákov 11, Valeč

5 800 000 Kč

4 500 000 Kč

15 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²

Boží Dar 26, Boží Dar

14 900 000 Kč

63 675 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 67 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.