Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 408 m²

Kunčice pod Ondřejníkem ev. č. 566, Kunčice pod Ondřejníkem

3 550 000 Kč

80 682 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 514 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 807 m²

Přední Výtoň, Přední Výtoň

3 900 000 Kč

65 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej chaty 59 m², pozemek 30 m²Prodej chaty 59 m², pozemek 30 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 30 m²
Prodej chaty 59 m², pozemek 30 m²

Prodej chaty 59 m², pozemek 30 m²

Blato ev. č. 37, Nová Bystřice

3 850 000 Kč

3 650 000 Kč

61 864 Kč/m2

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Nová Ves, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

28 214 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²
Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Prodej chalupy 298 m², pozemek 1192 m²

Velký Hlavákov 11, Valeč

5 800 000 Kč

4 500 000 Kč

15 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²
Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Prodej chalupy 144 m², pozemek 753 m²

Březí, Čachrov

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

27 014 Kč/m2

Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²
Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Prodej chaty 78 m², pozemek 488 m²

Hrusice, okres Praha-východ

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

57 564 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 1838 m²

Chotiměř ev. č. 7, Blížejov

3 990 000 Kč

3 550 000 Kč

59 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²
Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

Prodej chalupy 56 m², pozemek 757 m²

V potocích ev. č. 133, Štěnovice

5 350 000 Kč

5 000 000 Kč

89 286 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Dříteč, okres Pardubice

4 950 000 Kč

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

1...91011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 514 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.