Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 120 m²Prodej chalupy 120 m²
Prodej chalupy 120 m²
Prodej chalupy 120 m²

Prodej chalupy 120 m²

Nejdecká, Rotava

3 499 000 Kč

29 158 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 1000 m²

Zřídelní, Havířov

3 100 000 Kč

93 939 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

112 581 Kč/m2

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 383 m²

Břehov ev. č. 7, Břehov

3 290 000 Kč

31 942 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 599 m²

Plav ev. č. 60, Plav

3 750 000 Kč

64 655 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 560 m²

Celné 21, Těchonín

3 990 000 Kč

57 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 398 m²

Měrunice, okres Teplice

3 390 000 Kč

91 622 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 513 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.