Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 338 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Ostružná, okres Jeseník

6 700 000 Kč

28 033 Kč/m2

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej chaty 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 338 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.