Kontakt

Chaty a chalupy na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²
Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Prodej chalupy 290 m², pozemek 355 m²

Na příkopech, Bystré

9 900 000 Kč

34 138 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 338 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²
Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Prodej chaty 180 m², pozemek 1000 m²

Děpoltovice 98, Děpoltovice

7 490 000 Kč

41 611 Kč/m2

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 550 m²

Újezd 37, Vodňany

5 290 000 Kč

55 684 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 3800 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

9 600 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 183 m²

Březinova 95, Jaroměřice nad Rokytnou

5 390 000 Kč

35 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Srdov ev. č. 44, Liběšice

8 900 000 Kč

53 939 Kč/m2

Prodej chalupy 190 m², pozemek 741 m²Prodej chalupy 190 m², pozemek 741 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 741 m²
Prodej chalupy 190 m², pozemek 741 m²

Prodej chalupy 190 m², pozemek 741 m²

Myšenec 40, Protivín

6 690 000 Kč

6 490 000 Kč

34 158 Kč/m2

Prodej chalupy 99 m², pozemek 2088 m²Prodej chalupy 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej chalupy 99 m², pozemek 2088 m²

Prodej chalupy 99 m², pozemek 2088 m²

Březí, Zhoř

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

57 475 Kč/m2

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²
Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Prodej chalupy 216 m², pozemek 987 m²

Radvanice 211, Radvanice

8 999 000 Kč

41 662 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Dunávice ev. č. 2, Netvořice

7 960 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 338 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.