Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Liberecký kraj

21 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²
Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Prodej chalupy 215 m², pozemek 2143 m²

Zábrdí 52, Osečná

9 000 000 Kč

41 860 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová
Realitní kancelář: RE/MAX Eso
Realitní makléř: Ing. Kateřina Kotyzová

Ing. Kateřina Kotyzová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Eso

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²
Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Prodej chaty 124 m², pozemek 794 m²

Chlum, okres Česká Lípa

4 400 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 2317 m²

Českolipská 37, Osečná - Lázně Kundratice

4 980 000 Kč

9 960 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 1573 m²

Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou

7 990 000 Kč

99 875 Kč/m2

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej chaty 40 m²Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²
Prodej chaty 40 m²

Prodej chaty 40 m²

Železný Brod

3 095 000 Kč

77 375 Kč/m2

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²

Staroveská 258, Vysoké nad Jizerou

21 900 000 Kč

18 000 000 Kč

92 784 Kč/m2

Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²
Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²

Prodej chalupy 250 m², pozemek 500 m²

Kořenov 699, Kořenov

8 900 000 Kč

5 190 000 Kč

20 760 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.