Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

19 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 1013 m²

Kosmá 1099, Rychvald

2 700 000 Kč

33 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 69 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 300 m²

Horní Životice 61, Horní Životice

3 300 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Janov, okres Bruntál

3 290 000 Kč

2 990 000 Kč

16 162 Kč/m2

Realitní makléř: Klaudie Pavlusová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Klaudie Pavlusová

Klaudie Pavlusová

3.8

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Úvalno, okres Bruntál

1 390 000 Kč

7 722 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Myslík 7, Palkovice

3 199 000 Kč

2 999 000 Kč

32 956 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Československé armády, Budišov nad Budišovkou

2 500 000 Kč

10 504 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 69 domů