Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

30 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²
Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Prodej chaty 55 m², pozemek 1 m²

Čerňovice, Čerňovice

850 000 Kč

530 000 Kč

9 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²
Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

Prodej chaty 22 m², pozemek 522 m²

K Ráji, Plzeň

1 490 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Populární

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 639 m²

Spankov ev. č. 41, Líté

1 590 000 Kč

24 462 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Populární

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 353 m²

Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih

1 200 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²
Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Prodej chaty 38 m², pozemek 270 m²

Ondřejov ev. č. 51, Pláně

1 150 000 Kč

30 263 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 304 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

1 450 000 Kč

41 429 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 465 m²

Rybnice, okres Plzeň-sever

1 300 000 Kč

999 000 Kč

13 875 Kč/m2

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²
Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Prodej chalupy 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.