Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

8 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²
Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Prodej chalupy 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 51 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 844 m²

Jedvaniny ev. č. 27, Nečtiny

3 300 000 Kč

2 900 000 Kč

24 167 Kč/m2

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²
Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Prodej chaty 100 m², pozemek 702 m²

Pňovany 146, Pňovany

2 960 000 Kč

29 600 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 929 m²

Hněvnice, okres Plzeň-sever

2 190 000 Kč

46 596 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 790 m²

Božkov ev. č. 2273, Plzeň

3 299 000 Kč

2 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 406 m²

Nade Mží, Plzeň

2 700 000 Kč

2 499 000 Kč

208 250 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej chaty 32 m²Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²
Prodej chaty 32 m²

Prodej chaty 32 m²

Čilina ev. č. 154, Rokycany - Plzeňské Předměstí

2 495 000 Kč

77 969 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 51 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.