Chaty a chalupy na prodej

Chaty a chalupy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

10 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chalupy, pozemek 476 m²Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²
Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Prodej chalupy, pozemek 476 m²

Zelená, Struhařov, Struhařov

5 390 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 82 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej chalupy 78 m², pozemek 746 m²Prodej chalupy 78 m², pozemek 746 m²
Prodej chalupy 78 m², pozemek 746 m²
Prodej chalupy 78 m², pozemek 746 m²

Prodej chalupy 78 m², pozemek 746 m²

Sluštice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

6 300 000 Kč

80 769 Kč/m2

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Suchomasty, okres Beroun

6 999 000 Kč

29 910 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²
Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Prodej chalupy 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej chaty 125 m²Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²

Prodej chaty 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 999 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²
Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Prodej chaty 83 m², pozemek 893 m²

Polní, Nový Vestec

9 900 000 Kč

7 199 000 Kč

86 735 Kč/m2

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²
Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Prodej chalupy 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²
Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Prodej chalupy 70 m², pozemek 425 m²

Mělnická 140, Řepín

6 500 000 Kč

92 857 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 1436 m²

Vltavská, Větrušice

6 300 000 Kč

108 621 Kč/m2

Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²
Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Prodej chaty 220 m², pozemek 2803 m²

Dunávice ev. č. 2, Netvořice

7 960 000 Kč

36 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 82 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.