Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

80 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Chýně, okres Praha-západ

7 830 000 Kč

12 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 547 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Zvonková, Chýně

8 400 000 Kč

9 354 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej stavebního pozemku 1130 m²Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²
Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Prodej stavebního pozemku 1130 m²

Chocerady, okres Benešov

8 200 000 Kč

7 257 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. František Truhlář
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Ing. František Truhlář

Ing. František Truhlář

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej stavebního pozemku 9294 m²Prodej stavebního pozemku 9294 m²
Prodej stavebního pozemku 9294 m²
Prodej stavebního pozemku 9294 m²

Prodej stavebního pozemku 9294 m²

Vysoký Újezd, okres Beroun

9 750 000 Kč

8 990 000 Kč

967 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1119 m²Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²
Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Prodej stavebního pozemku 1119 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

5 809 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 794 m²Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²

Prodej stavebního pozemku 794 m²

Na Kališti, Chýně

8 950 000 Kč

11 272 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1880 m²Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²
Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Prodej stavebního pozemku 1880 m²

Bavoryně - U Vodojemu, okres Beroun

8 970 000 Kč

4 771 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

6 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kamenice, okres Praha-východ

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

7 490 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 547 stavebních pozemků