Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 401 m²

V. Talicha 314, Obříství

9 800 000 Kč

94 231 Kč/m2

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Populární

Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 549 m²

K Lesu 135, Dolany nad Vltavou

8 900 000 Kč

34 100 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1167 m²

Jizbice, okres Nymburk

7 899 000 Kč

52 660 Kč/m2

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

10 321 000 Kč

9 990 000 Kč

53 422 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Číčovice 79, Číčovice

8 490 000 Kč

42 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
123...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů