Chaty a chalupy na prodej

472 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1391 m²

Kyjovice 178, Kyjovice

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

100 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 195 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²
Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Prodej chalupy 95 m², pozemek 180 m²

Dobronice 11, Tavíkovice

1 499 000 Kč

15 779 Kč/m2

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²
Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Prodej chalupy 186 m², pozemek 640 m²

Slatina nad Úpou, Slatina nad Úpou

7 200 000 Kč

6 500 000 Kč

34 946 Kč/m2

Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Polnička, okres Žďár nad Sázavou

3 370 000 Kč

54 355 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Štáblovice, okres Opava

6 900 000 Kč

26 538 Kč/m2

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 73 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 950 000 Kč

42 500 Kč/m2

1...101112...48

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 195 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.