Kontakt

Domy na prodej s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

2 096 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1134 m²

Polní, Nové Město na Moravě

14 990 000 Kč

138 796 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 722 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²
Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²
Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²

Prodej vily 149 m², pozemek 1187 m²

Mánesova 442/8, Zábřeh

10 790 000 Kč

72 416 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3180 m²

Blatno 96, Blatno

7 250 000 Kč

36 250 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 475 m²

Rudé armády, Doudleby nad Orlicí

6 490 000 Kč

33 802 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

37 417 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 633 m²

Mikoláše Alše 647, Pečky

8 970 000 Kč

8 480 000 Kč

90 213 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 663 m²

Břežany II 215, Břežany II

14 550 000 Kč

100 345 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Světinský a tým
Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
Realitní makléř: Martin Světinský a tým

Martin Světinský a tým

4.7

Realitní kancelář: EVROPA realitní kancelář OLOMOUC
1...272829...210

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 722 domů