Kontakt

Domy na prodej s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

1 919 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Na Kačence 172/3a, Praha - Miškovice

14 390 000 Kč

105 809 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 879 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 144 m²Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²
Prodej domu 144 m²

Prodej domu 144 m²

131, Zbečno

12 490 000 Kč

86 736 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1632 m²

Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora

13 760 000 Kč

76 444 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Počátky, okres Pelhřimov

3 590 000 Kč

42 235 Kč/m2

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Dětřichov 227, Dětřichov

9 490 000 Kč

8 950 000 Kč

24 792 Kč/m2

1...818283...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 879 domů