Kontakt

Domy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 939 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 009 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Za ovčínem, Praha

15 907 500 Kč

54 665 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 420 m²

Želiv, okres Pelhřimov

2 800 000 Kč

27 184 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 682 m²

Libina 18, Libina

1 716 160 Kč

13 201 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1646 m²

Mešovice 25, Uherčice

1 960 000 Kč

1 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1...101112...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 009 domů