Kontakt

Domy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 933 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 3706 m²

Březník 50, Březník

6 750 000 Kč

25 862 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 975 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 974 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 651 000 Kč

2 440 000 Kč

22 182 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej projektu 98 m²Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²
Prodej projektu 98 m²

Prodej projektu 98 m²

Mizerovská, Karviná

4 300 000 Kč

43 878 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1562 m²

Borovany, okres České Budějovice

9 950 000 Kč

8 500 000 Kč

44 737 Kč/m2

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 1880 m²

Brennerova ev. č. 153, Babice

3 395 000 Kč

50 672 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Populární

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 173 m²

Příkopy 117, Horažďovice

2 450 000 Kč

14 162 Kč/m2

Populární

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Mírová, Havlíčkův Brod

7 490 000 Kč

26 281 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

1...111213...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 975 domů