Kontakt

Domy na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

1 996 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 305 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Býčkovice 47, Býčkovice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

1...798081...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 305 domů