Kontakt

Domy na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

1 999 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Šlovice 184, Dobřany

13 500 000 Kč

109 756 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 308 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 3167 m²

Záboří 5, Záboří

18 000 000 Kč

57 692 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Na Vrchách, Mirošovice

12 500 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Nad Hřištěm 90, Nová Ves

12 500 000 Kč

97 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 453 m²

Brněnská 212/7, Drnholec

2 440 000 Kč

35 882 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 15209 m²

Vělopolí, okres Frýdek-Místek

7 200 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 569 m²

Benešov, okres Benešov

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²
Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Prodej domu 247 m², pozemek 1094 m²

Friedova 662, Pelhřimov

12 990 000 Kč

52 591 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

1...969798...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 308 domů